PT | ENG | DUT

Voorzitters

Gilberto Silva

Gilberto Silva

Gilberto Silva werd geboren te Ourinhos (in de Deelstaat São Paulo - Brazilië) en is sinds 18 april 2012 voorzitter van het Christelijk Rationalisme.


Humberto Rodrigues

Humberto Rodrigues

Humberto Rodrigues werd geboren op 23 mei 1929 te Rio de Janeiro - Brazilië, waar hij stierf op 18 april 2012. Hij werd de opvolger van Antonio Cottas en op 14 juni 1983 heeft hij het presidentschap van het Christelijk Rationalisme op zich genomen. Tijdens zijn bestuur, verwezenlijkte hij het ideaal om de christelijk-rationalistische filosofie uit te breiden, om zijn leerstellingen naar alle uithoeken van de wereld te brengen. Hij gaf toestemming tot het openen van 71 christelijk-rationalistische centra, het gebruik van internet en de installatie van de internetradio en -televisie ‘A Razão’ [De Rede]. Hij verbeterde de inhoud van de krant ‘A Razão’, publiceerde nieuwe boeken en bevorderde de herziening van een groot deel van de boeken. Hij creëerde de kinder- en jeugdruimtes in christelijk-rationalistische centra. Op 1 februari 2013 heeft hij het astraal voorzitterschap van het Christelijk Rationalisme op zich genomen.


Antonio Cottas

Antonio Cottas

António Cottas werd geboren in Portugal op 19 november 1892 en overleed op 12 juni 1983 in Brazilië. Op de leeftijd van vijfentwintig jaar maakte hij kennis met het Christelijk Rationalisme. Na het overlijden van Luiz de Mattos nam hij het presidentschap over en dit duurde zevenenvijftig jaar, een tijd waarin hij een gigantisch werk tot stand bracht. Onder zijn hoede floreerden (werden) vele christelijk-rationalistische centra (gesticht). Hij was astraal voorzitter van het Christelijk Rationalisme van 13 juni 1983 tot 31 januari 2013.


Luiz de Mattos

Luiz de Mattos

Luiz de Mattos werd geboren op 3 januari 1860 in Portugal en overleed op 15 januari 1926 in Brazilië, waar hij van zijn leven een lichtgevend traject maakte. Toen hij hier was, voerde hij een grootse spirituele taak uit, bestemd om de continentale grenzen te overschrijden. En hij heeft lang genoeg geleefd om zijn idealisme veilig op deze planeet te kunnen implanteren, waarbij hij zich transformeerde van vrijdenker tot overtuigend spiritualist. Hij was astraal voorzitter van het Christelijk Rationalisme van 9 maart 1935 tot 13 juni 1983.